KOSMOS REAL ESTATE
Λεωφόρος Αλίμου, 109, Αργυρούπολη Ελλάδα, 16452, Αργυρούπολη (Αθήνα - Νότια Προάστια)
Κοσμόπουλος Αλέξιος
+306940842355
Email: info@kosmosrealestate.gr
2379560 - Διαμέρισμα Προς Πώληση, Παλαιό Φάληρο, 83 τ.μ., €230.000
€ 230.000, 83 τ.μ.
Κωδ. Μεσίτη:
2379560
Κωδ. Αναζήτησης:
19878084
| Κατοικία |
Διαμέρισμα |
| Τιμή |
€ 230.000 |
| Εμβαδόν (τ.μ.) |
83 τ.μ. |
| Τιμή ανά τ.μ. |
€ 2.771 |
| Περιοχή |
Αμφιθέα (Παλαιό Φάληρο) |
| Διεύθυνση |
Παλαιό Φάληρο (175 63) |
| Ζώνη |
Οικιστική ζώνη |
| Δωμάτια |
2 |
| Όροφος |
2ος |
| Έτος κατασκευής |
1970 |
| Έτος Ανακαίνισης |
2020 |
| Σύστημα Θέρμανσης |
Κεντρική θέρμανση (Φυσικό αέριο) |
| Επίπεδα |
1 |
| Κουζίνες |
1 |
| Σαλόνια |
1 |
| Μπάνια |
1 |
| Κατάσταση |
Ανακαινισμένο |
- Επιπρόσθετα στοιχεία:
- Βεράντα,
- Διαμπερές,
- Εμβαδόν μπαλκονιών: 27 τ.μ.,
- Φωτεινό,
|
Περιγραφή:
Διατίθεται προς πώληση ανακαινισμένο διαμέρισμα 2ου ορόφου, συνολικής επιφάνειας 83 τ.μ., στην περιοχή Παλαιό Φάληρο – Αμφιθέα.
Το ακίνητο αποτελείται από δύο υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο, μία κουζίνα και άνετο σαλόνι.
Το διαμέρισμα ανακαινίστηκε το 2020. Διαθέτει κεντρική θέρμανση με φυσικό αέριο, κλιματισμό, ηλιακό θερμοσίφωνα, σίτες, τέντες, πόρτα ασφαλείας, συναγερμό, κουφώματα αλουμινίου με διπλά τζάμια και δάπεδα από πλακάκια και γρανίτη.
Το διαμέρισμα είναι ρετιρέ, προσόψεως, φωτεινό και διαμπερές, με ...