2110825 - Διαμέρισμα Προς Πώληση, Νέα Σμύρνη, 114 τ.μ., €500.000, € 500.000, 114 τ.μ.

  • Διαμέρισμα
  • 3
  • 2
  •  
Κωδ. 2110825
Τιμή ανά τ.μ. € 4.386
Περιοχή Χρυσάκη (Νέα Σμύρνη)
Διεύθυνση Νέα Σμύρνη (171 22)
Ζώνη Οικιστική ζώνη
Δωμάτια 3
Όροφος 7ος
Θέση Στάθμευσης Ναι
Έτος κατασκευής Υπό κατασκευή
Σύστημα Θέρμανσης Αυτόνομη θέρμανση (Φυσικό αέριο)
Ενεργειακή κλάση
Β+
Επίπεδα 1
Κουζίνες 1
Σαλόνια 1
Μπάνια 2
Χρήση Επενδυτικό
Επιπλέον Πολυτελές
  • Αποθήκη
  • Ασανσέρ
  • Βεράντα
  • Διαμπερές
  • Εμβαδόν μπαλκονιών: 30 τ.μ.
  • Φωτεινό

Διατίθεται προς πώληση οροφοδιαμέρισμα 114 τ.μ., 7ου ορόφου, στην περιοχή Νέα Σμύρνη – Χρυσάκη.

Το ακίνητο, κατασκευής 2024, αποτελείται από τρία υπνοδωμάτια, δύο μπάνια, μία κουζίνα και ένα άνετο σαλόνι, προσφέροντας σύγχρονη και λειτουργική διαρρύθμιση. Περιλαμβάνει επίσης μία θέση στάθμευσης σε ανοιχτό χώρο.

Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση με φυσικό αέριο και θερμοπρόσοψη, ενώ τα κουφώματα είναι αλουμινίου με διπλά ενεργειακά τζάμια και τα δάπεδα με πλακάκι. Επιπλέον, διαθέτει σίτες, ασανσέρ, ενεργειακό τζάκι, αποθήκη και πόρτα ασφαλείας.

Το διαμέρισμα είναι προσόψεως, φωτεινό, διαμπερές, πολυτελές και μοντέρνο, με νοτιοανατολικό προσανατολισμό και θέα σε πράσινο και ανοιχτωσιά. Βρίσκεται σε εξαιρετική τοποθεσία, κοντά σε συγκοινωνίες, πάρκα, σχολεία, πλατείες, super market, αγορά και χώρους εστίασης, αποτελώντας ιδανική επιλογή για ιδιοκατοίκηση ή επένδυση.

📍 Η αναφερόμενη τοποθεσία είναι ενδεικτική. Για περισσότερες πληροφορίες ή προγραμματισμό επίσκεψης: